Ценовник Последна промена: 15.12.2017
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

Се е ок, продолжете така. ...

Hosted By DDHost

LENOVO 320-15IAP,Platinuim Gray, 15.6 FHD TN AG(SLIM), I3-6006U, 4GB DDR4 2133 ONBOARD, 1TB, NVIDIA 920MX GDDR5 2G, DVDRW, 2CELL 30WH
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА:


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Part number: 80XH00MRRI

Product id: 912259, 

LENOVO 320-15IAP,Platinuim Gray, 15.6 FHD TN AG(SLIM), I3-6006U, 4GB DDR4 2133 ONBOARD, 1TB, NVIDIA 920MX GDDR5 2G, DVDRW, 2CELL 30WH

NOTEBOOK LENOVO 320-15IAP,Platinuim Gray, 15.6 FHD TN AG(SLIM), I3-6006U, 4GB DDR4 2133 ONBOARD, 1TB, NVIDIA 920MX GDDR5 2G, DVDRW, 2CELL 30WH

LENOVO
Цена: 24.197  ден.
ДДВ 5% : (вклучен во цената)
Гаранција: 720 дена
Наплата
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 09-01-2018

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
Технологија на процесор
Intel® Core™ i3
Тип на процесор
RAM капацитет
4 GB
Random-Access Memory
Бренд на графичка картичка
nVidia® GeForce®
Graphics Processing Unit
HDD
1 TB
Hard Disk Drive
SSD
N/A
Solid State Drive
SSHD
N/A
Solid-State Hybrid Drive
Оперативен систем
N/A
Дијагонала
15.6''
Големина на екран
Feedback