Ценовник Последна промена: 04.12.2019
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

Се е ок, продолжете така. ...

Hosted By DDHost

LENOVO C340-14IWL Convertable Multi-Touch 14.0FHD IPS 250N, I3-10110U, 8GB DDR4, 256GB M.2 2280 NVME, 4CELL 45WH, Windows 10, Platinum, Lenovo DIGITAL PEN, Backlit Keyboard, 720p Camera, Fingerprint reader
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА:


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Part number: 81TK008VRM

Product id: 938147, 

LENOVO C340-14IWL Convertable Multi-Touch 14.0FHD IPS 250N, I3-10110U, 8GB DDR4, 256GB M.2 2280 NVME, 4CELL 45WH, Windows 10, Platinum, Lenovo DIGITAL PEN, Backlit Keyboard, 720p Camera, Fingerprint r

NOTEBOOK LENOVO C340-14IWL Convertable Multi-Touch 14.0FHD IPS 250N, I3-10110U, 8GB DDR4, 256GB M.2 2280 NVME, 4CELL 45WH, Windows 10, Platinum, Lenovo DIGITAL PEN, Backlit Keyboard, 720p Camera, Fingerprint reader

LENOVO
Цена: 38.545  ден.
ДДВ 5% : (вклучен во цената)
Гаранција: 0 дена
Наплата
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 14-02-2020

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Feedback