Ценовник Последна промена: 26.06.2018
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

Mnogu zadovolen od vasite uslugi. Edinstveno mesto vo Makedonija kade sto ima izbor na poveke brendovi. Se nadevam i na idna sorabotka. Marko! ...

Hosted By DDHost

LENOVO Ideapad 320-17IKBR, Platinium Gray, 17.3 FHD IPS AG 300N, i7-8550U,  8GB DDR4, 2TB, NVIDIA MX150 4GB,DVD RW,BT
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА:


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Part number: 81BJ0038RI

Product id: 924744, 

LENOVO Ideapad 320-17IKBR, Platinium Gray, 17.3 FHD IPS AG 300N, i7-8550U, 8GB DDR4, 2TB, NVIDIA MX150 4GB,DVD RW,BT

NOTEBOOK LENOVO Ideapad 320-17IKBR, Platinium Gray, 17.3 FHD IPS AG 300N, i7-8550U, 8GB DDR4, 2TB, NVIDIA MX150 4GB,DVD RW,BT

LENOVO
Цена: 47.467  ден.
ДДВ 5% : (вклучен во цената)
Гаранција: 720 дена
Наплата
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 03-07-2018
Продуктот не е ажуриран повеќе од 15 дена. Контактирајте не за информација за цена и залиха.

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
Технологија на процесор
Intel® Core™ i7
Тип на процесор
RAM капацитет
8 GB
Random-Access Memory
Оперативен систем
FREE DOS
Бренд на графичка картичка
nVidia® GeForce®
Graphics Processing Unit
HDD
2 TB
Hard Disk Drive
SSD
N/A
Solid State Drive
SSHD
N/A
Solid-State Hybrid Drive
Дијагонала
17.3"
Големина на екран
Feedback