Ценовник Последна промена: 15.12.2017
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

Mnogu zadovolen od vasite uslugi. Edinstveno mesto vo Makedonija kade sto ima izbor na poveke brendovi. Se nadevam i na idna sorabotka. Marko! ...

Hosted By DDHost

LENOVO NOTEBOOK LENOVO Thinkpad T470, 14.0 FHDTouch, i5-7200U, 8GB  DDR4-2133 SODIMM, 256 GB Solid State Drive PCIe-NVMe, 720p HD Camera with MIC, 3 Cell Li-Ion 24Wh Front Battery + 6cell Battery 48Wh Rear
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА:


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Part number: 20HES6YX00

Product id: 922585, 

LENOVO NOTEBOOK LENOVO Thinkpad T470, 14.0 FHDTouch, i5-7200U, 8GB DDR4-2133 SODIMM, 256 GB Solid State Drive PCIe-NVMe, 720p HD Camera with MIC, 3 Cell Li-Ion 24Wh Front Battery + 6cell Battery 48Wh

NOTEBOOK LENOVO NOTEBOOK LENOVO Thinkpad T470, 14.0 FHDTouch, i5-7200U, 8GB DDR4-2133 SODIMM, 256 GB Solid State Drive PCIe-NVMe, 720p HD Camera with MIC, 3 Cell Li-Ion 24Wh Front Battery + 6cell Battery 48Wh Rear

LENOVO
Цена: 60.672  ден.
ДДВ 5% : (вклучен во цената)
Гаранција: 1080 дена
Наплата
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 09-01-2018

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
Технологија на процесор
Intel® Core™ i5
Тип на процесор
RAM капацитет
8 GB
Random-Access Memory
Оперативен систем
N/A
SSD
256 GB
Solid State Drive
HDD
N/A
Hard Disk Drive
SSHD
N/A
Solid-State Hybrid Drive
Бренд на графичка картичка
Intel® HD Graphics
Graphics Processing Unit
Дијагонала
14"
Големина на екран
Feedback