Ценовник Последна промена: 15.12.2017
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

30.06.2017

Секогаш најдобри, услугата е на врв, за секое побарано нешто има решение. Брз сервис и квалитетен. ...

Hosted By DDHost

LENOVO ThinkPad_X1 Carbon 5th Gen,I7-7500U,14.0_FHD_IPS,16GB_DDR3_1866MHz,512GB_SSD M.2,BATT_3CELL_57WH,Fingerprint,W10_PRO 64bit, BLACK
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА:


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Part number: 20HR0061RI

Product id: 922592, 

LENOVO ThinkPad_X1 Carbon 5th Gen,I7-7500U,14.0_FHD_IPS,16GB_DDR3_1866MHz,512GB_SSD M.2,BATT_3CELL_57WH,Fingerprint,W10_PRO 64bit, BLACK

NOTEBOOK LENOVO ThinkPad_X1 Carbon 5th Gen,I7-7500U,14.0_FHD_IPS,16GB_DDR3_1866MHz,512GB_SSD M.2,BATT_3CELL_57WH,Fingerprint,W10_PRO 64bit, BLACK

LENOVO
Цена: 124.913  ден.
ДДВ 5% : (вклучен во цената)
Гаранција: 1080 дена
Наплата
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 09-01-2018

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
Технологија на процесор
Intel® Core™ i7
Тип на процесор
RAM капацитет
16 GB
Random-Access Memory
SSD
512 GB
Solid State Drive
Оперативен систем
Windows 10
Бренд на графичка картичка
Integrated VGA
Graphics Processing Unit
HDD
N/A
Hard Disk Drive
SSHD
N/A
Solid-State Hybrid Drive
Дијагонала
14"
Големина на екран
Feedback