Ценовник Последна промена: 12.06.2019
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

Mnogu zadovolen od vasite uslugi. Edinstveno mesto vo Makedonija kade sto ima izbor na poveke brendovi. Se nadevam i na idna sorabotka. Marko! ...

Hosted By DDHost

LENOVO ThinkStation C30 Tower A Class Refurbished Xeon® E5-2609 v2/ 8GB DDR/ 240GB SSD/ Nvidia Quadro 2000 1024Mb/ DVD/ Win10
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА:


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Part number: Thinkstation C30

Product id: 932073, 

LENOVO ThinkStation C30 Tower A Class Refurbished Xeon® E5-2609 v2/ 8GB DDR/ 240GB SSD/ Nvidia Quadro 2000 1024Mb/ DVD/ Win10

LENOVO Thinkstation C30 Tower

Процесор - Intel® Xeon® Processor E5-2609 v2 (10M Cache, 2.50 GHz)
Рам меморија - 8GB DDR
ССД диск - 240Gb SSD
Графичка картичка - Nvidia quadro 2000 1024Mb/128bit ddr5
Оптички уред - DVD
Оперативен систем - Windows 10

➤ All units are individually packed in high quality boxe...

LENOVO
Цена: 19.900  ден.
ДДВ 5% : (вклучен во цената)
Гаранција: 365 дена
Наплата
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 18-04-2019
Продуктот не е ажуриран повеќе од 15 дена. Контактирајте не за информација за цена и залиха.

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
Технологија на процесор
Intel® Xeon®
Тип на процесор
RAM капацитет
8 GB
Random-Access Memory
Тип на куќиште
Big Tower
Mini Midi Desktop
Тип на оперативен систем
Windows 10 Home
HDD
N/A
Hard Disk Drive
SSD
240 GB
Solid State Drive
Тип на промоција
ССД
Тип на промоција
Feedback