Ценовник Последна промена: 12.06.2019
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

Mnogu zadovolen od vasite uslugi. Edinstveno mesto vo Makedonija kade sto ima izbor na poveke brendovi. Se nadevam i na idna sorabotka. Marko! ...

Hosted By DDHost

LENOVO ThinkStation P700 A Class Refurbished Xeon® E5-2620 v3/ 8GB DDR/256GB SSD/ Nvidia Quadro K4000 3072Mb/ DVD/ Win10Pro
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА:


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Part number: Thinkstation P700

Product id: 932075, 

LENOVO ThinkStation P700 A Class Refurbished Xeon® E5-2620 v3/ 8GB DDR/256GB SSD/ Nvidia Quadro K4000 3072Mb/ DVD/ Win10Pro

LENOVO Thinkstation P700 Tower

Процесор - Intel® Xeon® Processor E5-2620 v3 (15M Cache, 2.40 GHz)
Процесор - 8GB DDR
ССД диск - 256Gb SSD
Графичка картичка - Nvidia Quadro K4000 3072Mb 192bit ddr5
Оптички уред - DVD
Оперативен уред - Windows 10 Pro

➤ All units are individually packed in high quality boxes,...

LENOVO
Цена: 55.900  ден.
ДДВ 5% : (вклучен во цената)
Гаранција: 365 дена
Наплата
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 18-04-2019
Продуктот не е ажуриран повеќе од 15 дена. Контактирајте не за информација за цена и залиха.

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
Технологија на процесор
Intel® Xeon®
Тип на процесор
RAM капацитет
8 GB
Random-Access Memory
Тип на куќиште
Big Tower
Mini Midi Desktop
Тип на оперативен систем
Windows 10 Pro
HDD
N/A
Hard Disk Drive
SSD
256 GB
Solid State Drive
Тип на промоција
ССД
Тип на промоција
Feedback