Ценовник Последна промена: 09.10.2017
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

DDStore e onlajn prodavnica na koja lesno i brzo mozam da go najdam proizvodot sto go baram. Personalot raboti brzo i profesionalno, i sekogas e usluzliv i spremen da pomogne. Mi se dopagja principot na naracka po potreba, osobeno dokolku se raboti za artikl koj potesko moze da se najde na nasiot pazar. Bi sakal da vidam poveke proizvodi na akcija, kako i poveke newsleteri so cel da bidam...

Hosted By DDHost

Lenovo 110-15IBR/Windows 10 (Black) - Intel® Celeron® Processor N3060 (2M Cache, up to 2.48 GHz), Intel® HD Graphics 510, 4 GB DDR3 1600 MHz (Onboard), 500GB HDD 5400 rpm, DVD-RW, Webcam 0.3MP with Microphone, WiFi: WiFi 802.11 a/c, Bluetooth® 4.
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА: Овој продукт моментално не е на залиха. Контактирајте не за информации за можност за нарачка.


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Product id: 900754, 

Lenovo 110-15IBR/Windows 10 (Black) - Intel® Celeron® Processor N3060 (2M Cache, up to 2.48 GHz), Intel® HD Graphics 510, 4 GB DDR3 1600 MHz (Onboard), 500GB HDD 5400 rpm, DVD-RW, Webcam 0.3MP with Mi...

Lenovo 110-15IBR/Windows 10 (Black) - Intel® Celeron® Processor N3060 (2M Cache up to 2.48 GHz)
• Intel® HD Graphics 510
• 4 GB DDR3 1600 MHz (Onboard)
• 500GB HDD 5400 rpm
• DVD-RW
• Webcam 0.3MP with Microphone
• WiFi: WiFi 802.11 a/c
• Bluetooth® 4.0 Combo with WiFi card
• Ports: 1 x USB 3.0
• 1 x USB 2.0
...

LENOVO
Цена: 18.938  ден.
ДДВ 5% : (вклучен во цената)
Гаранција: 720 дена
Наплата
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 21-11-2017

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
Технологија на процесор
Intel® Celeron®
Тип на процесор
RAM капацитет
4 GB
Random-Access Memory
Оперативен систем
Windows 10
Бренд на графичка картичка
Intel® HD Graphics
Graphics Processing Unit
HDD
500 GB
Hard Disk Drive
SSD
N/A
Solid State Drive
SSHD
N/A
Solid-State Hybrid Drive
Дијагонала
15.6''
Големина на екран
Feedback