Ценовник Последна промена: 02.03.2018
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

30.06.2017

Секогаш најдобри, услугата е на врв, за секое побарано нешто има решение. Брз сервис и квалитетен. ...

Hosted By DDHost

Lenovo Lenovo 320-15IKB, Intel, Core i5, 7200U, 2,50 GHz, Core 2, 8 GB, 15,6", 1920x1080, SATA 1000 GB, Free DOS, nVidia GeForce GT 940MX 2GB, 1x 10/100/1000 Ethernet,802.11ac,Bluetooth 4.1, ne, 1, USB 3.0 2, 2,2 kg, USB Type-C 1
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА: Овој продукт можеме да го обезбедиме во рок од 48 часа по потврдена нарачка.


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Part number: 80XL00QHRI

Product id: 924862, 

Lenovo Lenovo 320-15IKB, Intel, Core i5, 7200U, 2,50 GHz, Core 2, 8 GB, 15,6", 1920x1080, SATA 1000 GB, Free DOS, nVidia GeForce GT 940MX 2GB, 1x 10/100/1000 Ethernet,802.11ac,Bluetooth 4.1, ne, 1, US...

KOMPJUTERI NOTEBOOK Lenovo Lenovo Lenovo 320-15IKB, Intel, Core i5, 7200U, 2,50 GHz, Core 2, 8 GB, 15,6", 1920x1080, SATA 1000 GB, Free DOS, nVidia GeForce GT 940MX 2GB, 1x 10/100/1000 Ethernet,802.11ac,Bluetooth 4.1, ne, 1, USB 3.0 2, 2,2 kg, USB Type-C 1

LENOVO
Цена: 31.674  ден.
ДДВ 5% : (вклучен во цената)
Гаранција: 720 дена
Наплата
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 23-04-2018

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Feedback