Ценовник Последна промена: 02.03.2018
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

Mnogu zadovolen od vasite uslugi. Edinstveno mesto vo Makedonija kade sto ima izbor na poveke brendovi. Se nadevam i na idna sorabotka. Marko! ...

Hosted By DDHost

Lenovo Lenovo Y520-15IKBN, Intel, Core i5, 7300HQ, 2,50 GHz, Core 4, 8 GB, 15,6", 1920x1080, SATA 1000 + SSD 128 GB, Windows 10 Home, NVIDIA GeForce GTX 1050Ti (4 GB), 1x 10/100/1000 Ethernet,802.11ac,Bluetooth 4.0, ne, 1, USB 2.0 1, USB 3.0 2, 2,
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА: Овој продукт можеме да го обезбедиме во рок од 48 часа по потврдена нарачка.


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Part number: 80WK00NMRI

Product id: 924865, 

Lenovo Lenovo Y520-15IKBN, Intel, Core i5, 7300HQ, 2,50 GHz, Core 4, 8 GB, 15,6", 1920x1080, SATA 1000 + SSD 128 GB, Windows 10 Home, NVIDIA GeForce GTX 1050Ti (4 GB), 1x 10/100/1000 Ethernet,802.11ac...

KOMPJUTERI NOTEBOOK Lenovo Lenovo Lenovo Y520-15IKBN, Intel, Core i5, 7300HQ, 2,50 GHz, Core 4, 8 GB, 15,6", 1920x1080, SATA 1000 + SSD 128 GB, Windows 10 Home, NVIDIA GeForce GTX 1050Ti (4 GB), 1x 10/100/1000 Ethernet,802.11ac,Bluetooth 4.0, ne, 1, USB 2.0 1, USB 3.0 2, 2,

LENOVO
Цена: 51.869  ден.
ДДВ 5% : (вклучен во цената)
Гаранција: 720 дена
Наплата
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 23-04-2018

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Feedback