Ценовник Последна промена: 24.03.2017
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

30.06.2017

Секогаш најдобри, услугата е на врв, за секое побарано нешто има решение. Брз сервис и квалитетен. ...

Hosted By DDHost

Бесплатна достава
Lenovo ThinkCentre M81 Slim Desktop – Intel® Core™ i3-2100/4GB DDR3/250GB HDD/Win 10
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА: Го имаме овој продукт на залиха и може да се испорача од нашата канцеларија веднаш.


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Part number: ThinkCentre M81

Product id: 900575

Lenovo ThinkCentre M81 Slim Desktop – Intel® Core™ i3-2100/4...

Lenovo ThinkCentre M81 Slim Desktop А-Класа
Intel® Core™ i3-2100/4GB DDR3/250GB/инсталиран Windows 10 MAR*

Промотивно 1 година гаранција 7 дена гаранција за враќање пари
(можност за доплата за гаранција до 3 години)

*Процесор - Intel® Core™ i3-2100 Processor (3M Cache, 3.10 GHz)
*РАМ - 4GB DDR3
*Хард Диск ...

LENOVO
Цена: 11.900  ден.
ДДВ 5% : (вклучен во цената)
Гаранција: 365 дена
Наплата
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 11-08-2017
Продуктот не е ажуриран повеќе од 15 дена. Контактирајте не за информација за цена и залиха.

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
Технологија на процесор
Intel® Core™ i3
Тип на процесор
RAM капацитет
4 GB
Random-Access Memory
Бренд на графичка картичка
Intel® HD Graphics
Graphics Processing Unit
Капацитет
4 GB
Storages Capacity
Тип на меморија
DDR3
GDDR, HBM, SDRAM, SO-DIMM
Тип на куќиште
SFF - Small From Factor
Mini Midi Desktop
Брзина на процесор
2.00 GHz - 3.00 GHz
Брзина на процесор
Тип на оперативен систем
Windows 10 Home
Тип на промоција
Бесплатна достава
Тип на промоција
Feedback