Ценовник Последна промена: 22.02.2019
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

21.07.2017

Сум купувал и порано од DDStore и секогаш сум бил задоволен од услугата. Најобемна и најквалитетна понуда за сечиј вкус и џеб и секогаш прва станица при барање на некој производ :-) Топла препорака за секого. ...

Hosted By DDHost

Lenovo ThinkPad X1 14" Carbon А Class Refurbished Intel® Core™ i5-4210U/ 4GB RAM/ 128 GB SSD M.2 / 1600x900 /Finger Print Camera/ Windows 10 Pro
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА: Го имаме овој продукт на залиха и може да се испорача од нашата канцеларија веднаш.


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Part number: ThinkPad X1 Carbon

Product id: 930224, 

Lenovo ThinkPad X1 14" Carbon А Class Refurbished Intel® Core™ i5-4210U/ 4GB RAM/ 128 GB SSD M.2 / 1600x900 /Finger Print Camera/ Windows 10 Pro

Lenovo ThinkPad X1 Carbon А Class Intel Core i5 4210U / 4GB 128 GB SSD M.2 /14" 1600x900 WSXGA 16:9 /Finger Print Camera HDMI Mini DisplayPort Win10Pro

➤ All units are individually packed in high quality boxes, including cables/addapters
➤ А класа - refurbished, Сите компјутери се поединечно спакувани во високо ква...

LENOVO
Цена: 36.000  ден.
ДДВ 5% : (вклучен во цената)
Гаранција: 365 дена
Наплата
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 13-03-2019

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
Технологија на процесор
Intel® Core™ i5
Тип на процесор
Дијагонала
14"
Големина на екран
RAM капацитет
4 GB
Random-Access Memory
Брзина на процесор
2.70 GHz
Брзина на процесор
Бренд на графичка картичка
Integrated VGA
Graphics Processing Unit
Тип на оптички уред
No OD
CD DVD DVD-RW Combo Drive
Тип на оперативен систем
Windows 10 Pro
HDD
N/A
Hard Disk Drive
SSD
128 GB
Solid State Drive
SSHD
N/A
Solid-State Hybrid Drive
Тип на промоција
ССД
Тип на промоција
Feedback