Ценовник Последна промена: 22.08.2018
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

15.1.2018

Супер сте само продолжете така!

Hosted By DDHost

Подарок
Lenovo V520 SFF  Intel® Core™ i5-7400/ 4GB DDR4/ 1TB HDD/ DVD_RW/ Integrated VGA/ VGA + DisplayPort + HDMI/ Serial port/ Keyboard + Mouse/ Card Reader/ 36m. Warranty
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА: Овој продукт можеме да го обезбедиме во рок од 48 часа по потврдена нарачка.


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Part number: 10NM003TRI

Product id: 927627, 

Lenovo V520 SFF Intel® Core™ i5-7400/ 4GB DDR4/ 1TB HDD/ DVD_RW/ Integrated VGA/ VGA + DisplayPort + HDMI/ Serial port/ Keyboard + Mouse/ Card Reader/ 36m. Warranty

Lenovo V520 SFF

Процесор - Intel® Core™ i5-7400 Processor (6M Cache, up to 3.50 GHz)
Рам меморија - 4GB DDR4
Хард диск - 1TB HDD
Оптички уред - DVD_RW
Графичка картичка - Integrated VGA/ VGA + DisplayPort + HDMI/ Serial port/ Keyboard + Mouse/ Card Reader/ 36m. Warranty

LENOVO
Цена: 26.900  ден.
ДДВ 5% : (вклучен во цената)
Гаранција: 1080 дена
Наплата
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 09-10-2018

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
Тип на промоција
Подарок
Тип на промоција
Технологија на процесор
Intel® Core™ i5
Тип на процесор
Бренд на графичка картичка
Integrated VGA
Graphics Processing Unit
RAM капацитет
4 GB
Random-Access Memory
HDD
1 TB
Hard Disk Drive
SSD
N/A
Solid State Drive
Оперативен систем
N/A
Feedback