Ценовник Последна промена: 04.12.2019
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

Се е ок, продолжете така. ...

Hosted By DDHost

Подарок
Lenovo V530 Tower  Intel® Core™ i5-8400/ 8GB DDR4/ 1TB HDD + 128GB SSD SATA3/ DVD_RW/ Integrated VGA/ Keyboard + Mouse/ Windows 10 Pro
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА:


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Part number: 10TV004NRI

Product id: 931692, 

Lenovo V530 Tower Intel® Core™ i5-8400/ 8GB DDR4/ 1TB HDD + 128GB SSD SATA3/ DVD_RW/ Integrated VGA/ Keyboard + Mouse/ Windows 10 Pro

Lenovo V530 Tower

Процесор - Intel® Core™ i5-8400 Processor (9M Cache, up to 4.00 GHz)
Рам меморија - 8GB DDR4
Хард диск - 1TB HDD
ССД диск - 128GB SSD SATA3
Оптички уред - DVD_RW
Графичка картичка - Integrated VGA
Останато - VGA + DisplayPort + HDMI/ Serial port
Подарок - Keyboard + Mouse/ Card Reader
Оп...

LENOVO
Цена: 42.360  ден.
ДДВ 5% : (вклучен во цената)
Гаранција: 1080 дена
Наплата
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 10-12-2019

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
Тип на промоција
Подарок, ССД
Тип на промоција
Технологија на процесор
Intel® Core™ i5
Процесори
Бренд на графичка картичка
Integrated VGA
Графичка картичка, Компјутери
RAM капацитет
8 GB
Мемории
Z091
1 TB
Хард диск
Z99
128 GB
Solid State Drive
Z9
Windows 10 Pro
Feedback