Ценовник Последна промена: 12.05.2020
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

Се е ок, продолжете така. ...

Hosted By DDHost

Подарок
Lenovo V530 Tower i7-8700/ 8GB/ 1TB HDD/ DVD_RW/ Integrated VGA/ Keyboard + Mouse/ Card Reader/ no OS
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА:


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме откако ќе ја потврдите нарачката.  Услугата за достава е бесплатна за нарачки платени онлјан или во банка. За плаќање при достава (со откуп) клиентот ја плаќа цената за достава 150 денари +1% од вкупната цена на нарачката. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина и за населени места надвор од град се менливи.Бесплатната испорака е во рок 1-4 работни дена за Скопје и Македонија. За населени места надвор од Скопје, помали градови, села испораката е 2-7 работни дена.

Part number: 10TV001TRI

Product id: 933519, 

Lenovo V530 Tower i7-8700/ 8GB/ 1TB HDD/ DVD_RW/ Integrated VGA/ Keyboard + Mouse/ Card Reader/ no OS

Пример за бизнис перформанси, погодност и стил

Леново V530 Tower е дизајниран да им помогне на бизнисите, бидејќи има одлични перформанси и брзина. Четирите USB конектори на предниот панел ви овозможуваат да ги поврзете бараните периферни уреди. Машината се напојува со Intel Core i7-8700 процесор, 1TB HDD и 8GB RAM ...

LENOVO
Цена: 43.490  ден.
VAT 5% : (вклучен во цената)
Гаранција: 1080 денови
Наплата
Во кошничка

Кошничка

You have successfuly added the following item in your shopping cart

продолжи
Наплата


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 02-07-2020

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
Технологија на процесор
Intel® Core™ i7
Бренд на графичка картичка
Integrated VGA
RAM капацитет
8 GB
Капацитет на диск
1 TB
SSD Capacity
N/A
Type Of Operating System
N/A
-
Тип на промоција
Подарок
Feedback