Ценовник Последна промена: 12.05.2020
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

15.1.2018

Супер сте само продолжете така!

Hosted By DDHost

Lenovo Yoga C340-14IML 14" FHD, Core i3-10110U, 8 GB RAM, SSD 256 GB, Intel UHD, Win10 Home, Platinum
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА: We can provide this product within 48 hours after confirmed order.


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме откако ќе ја потврдите нарачката.  Услугата за достава е бесплатна за нарачки платени онлјан или во банка. За плаќање при достава (со откуп) клиентот ја плаќа цената за достава 150 денари +1% од вкупната цена на нарачката. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина и за населени места надвор од град се менливи.Бесплатната испорака е во рок 1-4 работни дена за Скопје и Македонија. За населени места надвор од Скопје, помали градови, села испораката е 2-7 работни дена.

Part number: 81TK008VRM

Product id: 942568, 

Lenovo Yoga C340-14IML 14" FHD, Core i3-10110U, 8 GB RAM, SSD 256 GB, Intel UHD, Win10 Home, Platinum

Новиот IdeaPad C340 14" не го изневерува стилот на легендарните Lenovo мултимедијални лаптопи. IdeaPad C340 доаѓа со Intel Core i3 процесор и интегрирана графичка картичка Intel UHD Graphics, особено погодна за мултифункционални уреди кои имаат потреба од повисоки перформанси на процесорот како и енергетска ефикасност....

LENOVO
Цена: 37.503  ден.
VAT 5% : (вклучен во цената)
Гаранција: 720 денови
Наплата
Во кошничка

Кошничка

You have successfuly added the following item in your shopping cart

продолжи
Наплата


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 26-05-2020

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
Дијагонала
14"
Технологија на процесор
Intel® Core™ i3
Max Turbo Frequency:
4.10 GHz
Максимална брзина на процесор
RAM капацитет
8 GB
Капацитет на диск
N/A
SSD Capacity
256 GB
Бренд на графичка картичка
Intel® HD
Type Of Operating System
Windows 10 Home
-
Feedback