Ценовник Последна промена: 12.05.2020
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

Се е ок, продолжете така. ...

Hosted By DDHost

Lenovo Yoga C340-14IML 14" FHD, Core i5-10210U, 8 GB RAM, SSD 256 GB, Intel UHD, Win10 Pro, Platinum
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА: We can provide this product within 48 hours after confirmed order.


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме откако ќе ја потврдите нарачката.  Услугата за достава е бесплатна за нарачки платени онлјан или во банка. За плаќање при достава (со откуп) клиентот ја плаќа цената за достава 150 денари +1% од вкупната цена на нарачката. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина и за населени места надвор од град се менливи.Бесплатната испорака е во рок 1-4 работни дена за Скопје и Македонија. За населени места надвор од Скопје, помали градови, села испораката е 2-7 работни дена.

Part number: 81TK00FRRM

Product id: 942569, 

Lenovo Yoga C340-14IML 14" FHD, Core i5-10210U, 8 GB RAM, SSD 256 GB, Intel UHD, Win10 Pro, Platinum

Новиот IdeaPad C340 14" не го изневерува стилот на легендарните Lenovo мултимедијални лаптопи. IdeaPad C340 доаѓа со Intel Core i5 процесор и интегрирана графичка картичка Intel UHD Graphics, особено погодна за мултифункционални уреди кои имаат потреба од повисоки перформанси на процесорот како и енергетска ефикасност....

LENOVO
Цена: 45.359  ден.
VAT 5% : (вклучен во цената)
Гаранција: 720 денови
Наплата
Во кошничка

Кошничка

You have successfuly added the following item in your shopping cart

продолжи
Наплата


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 26-05-2020

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
Дијагонала
14"
Технологија на процесор
Intel® Core™ i5
Max Turbo Frequency:
4.20 GHz
Максимална брзина на процесор
RAM капацитет
8 GB
Капацитет на диск
N/A
SSD Capacity
256 GB
Бренд на графичка картичка
Intel® HD
Type Of Operating System
Windows 10 Pro
-
Feedback