Ценовник Последна промена: 22.02.2019
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

Се е ок, продолжете така. ...

Hosted By DDHost

MB MSI H310M PRO-VDH PLUS LGA1151 DDR4 2666MHz SATA3 USB3.1 GBit LAN VGA/DVI/HDMI
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА:


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Part number: H310MPROVDHPLUS

Product id: 930568, 

MB MSI H310M PRO-VDH PLUS LGA1151 DDR4 2666MHz SATA3 USB3.1 GBit LAN VGA/DVI/HDMI

MB MSI H310M PRO-VDH PLUS LGA1151 DDR4 2666MHz SATA3 USB3.1 GBit LAN VGA/DVI/HDMI
H310M PRO-VDH PLUS
STRONGER THAN STEEL

SOCKET: 1151
CPU (MAX SUPPORT): i7
CHIPSET: Intel® H310 Chipset
DDR4 MEMORY: 2666/ 2400/ 2133 MHz
MEMORY CHANNEL: Dual
DIMM SLOTS: 2
MAX MEMORY (GB): 32
PCI-E X16: 1
PCI-E GEN: Gen3
PCI...

MSI
Цена: 3.593  ден.
ДДВ 5% : (вклучен во цената)
Гаранција: 1080 дена
Наплата
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 19-04-2019

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
Чипсет
Intel®
Chipset Series
Intel® H310
Chipset Series
Сокет
Intel® 1151
754 939 AM2/AM3 LGA775 LGA1156 LGA1366
Тип на меморија
DDR4
GDDR, HBM, SDRAM, SO-DIMM
Feedback