Ценовник Последна промена: 12.05.2020
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

DDStore e onlajn prodavnica na koja lesno i brzo mozam da go najdam proizvodot sto go baram. Personalot raboti brzo i profesionalno, i sekogas e usluzliv i spremen da pomogne. Mi se dopagja principot na naracka po potreba, osobeno dokolku se raboti za artikl koj potesko moze da se najde na nasiot pazar. Bi sakal da vidam poveke proizvodi na akcija, kako i poveke newsleteri so cel da bidam...

Hosted By DDHost

DELL Alienware 25" AW2518Hf, Black, 1920 x 1080 at 240 Hz, Adaptive-Sync, AMD FreeSync, 1ms, 2xHDMI, DP, 4xUSB 3.0
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА:


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме откако ќе ја потврдите нарачката.  Услугата за достава е бесплатна за нарачки платени онлјан или во банка. За плаќање при достава (со откуп) клиентот ја плаќа цената за достава 150 денари +1% од вкупната цена на нарачката. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина и за населени места надвор од град се менливи.Бесплатната испорака е во рок 1-4 работни дена за Скопје и Македонија. За населени места надвор од Скопје, помали градови, села испораката е 2-7 работни дена.

Product id: 933166, 

DELL Alienware 25" AW2518Hf, Black, 1920 x 1080 at 240 Hz, Adaptive-Sync, AMD FreeSync, 1ms, 2xHDMI, DP, 4xUSB 3.0

MONITOR 25" DELL Alienware AW2518Hf, Black, 1920 x 1080 at 240 Hz, Adaptive-Sync, AMD FreeSync, 1ms, 2xHDMI, DP, 4xUSB 3.0

Device Type
LCD monitor - 25""
Adaptive-Sync Technology - AMD FreeSync
Features - USB hub
Panel Type - TN
Aspect Ratio - 16:09
Native Resolution - Full HD (1080p) 1920 x 1080 at 240 Hz
Br...

DELL
Цена: 19.324  ден.
VAT 5% : (вклучен во цената)
Гаранција: 1080 денови
Наплата
Во кошничка

Кошничка

You have successfuly added the following item in your shopping cart

продолжи
Наплата


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 26-05-2020

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
Дијагонала
25"
Време на одзив
1 ms
Резолуција на монитор
1920x1080 (FHD)
Built-in Speakers
Не
Тип на промоција
Гејмер
Feedback