Ценовник Последна промена: 26.03.2020
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

15.1.2018

Супер сте само продолжете така!

Hosted By DDHost

MONITOR 25" DELL U2518D ULTRA SHARP,LED IPS, 2560 x 1440, 5ms, HDMI,DP, DP-out, Mini-DP, 4x USB 3.0
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА:


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Product id: 933167, 

MONITOR 25" DELL U2518D ULTRA SHARP,LED IPS, 2560 x 1440, 5ms, HDMI,DP, DP-out, Mini-DP, 4x USB 3.0

MONITOR 25" DELL U2518D ULTRA SHARP,LED IPS, 2560 x 1440, 5ms, HDMI,DP, DP-out, Mini-DP, 4x USB 3.0

Display
Diagonal Viewing Size:
63.44 cm (25 inches)

Preset Display Area (H x V):
552.96 mm x 311.04 mm
21.77 inches x 12.25 inches
171992.7 mm² (266.59 inches²)

Aspect Ratio:
16:9

Panel Type, Surface:
...

DELL
Цена: 21.851  ден.
VAT 5% : (вклучен во цената)
Warranty: 1080 days
Наплата
Во кошничка

Кошничка

You have successfuly added the following item in your shopping cart

continue
checkout


tell a friend
Последна промена на цена/залиха: 23-03-2020

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Feedback