Ценовник Последна промена: 22.02.2019
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

15.1.2018

Супер сте само продолжете така!

Hosted By DDHost

MSGW MSGW GAMING A121, Free DOS, AMD Ryzen™ 5, 1600X, 3,60 GHz, B350, 2x 8 GB, DDR4, 2666 MHz, nVIDIA GeForce, MSI GeForce GTX 1070 GAMING 8G, SSD, 240 GB, DVD±RW, 1000 GB, 10/100/1000 Mbit, MSI STORM, MSI PLATINUM PRO 500W 80PLUS BRONZE, MS SHO
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА: Овој продукт можеме да го обезбедиме во рок од 48 часа по потврдена нарачка.


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Product id: 932869, 

MSGW MSGW GAMING A121, Free DOS, AMD Ryzen™ 5, 1600X, 3,60 GHz, B350, 2x 8 GB, DDR4, 2666 MHz, nVIDIA GeForce, MSI GeForce GTX 1070 GAMING 8G, SSD, 240 GB, DVD±RW, 1000 GB, 10/100/1000 Mbit, MSI STORM...

KOMPJUTERI DESKTOP MSGW MSGW MSGW GAMING A121, Free DOS, AMD Ryzen™ 5, 1600X, 3,60 GHz, B350, 2x 8 GB, DDR4, 2666 MHz, nVIDIA GeForce, MSI GeForce GTX 1070 GAMING 8G, SSD, 240 GB, DVD±RW, 1000 GB, 10/100/1000 Mbit, MSI STORM, MSI PLATINUM PRO 500W 80PLUS BRONZE, MS SHO

MSGW
Цена: 67.710  ден.
ДДВ 5% : (вклучен во цената)
Гаранција: 720 дена
Наплата
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 16-04-2019

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Feedback