Ценовник Последна промена: 12.05.2020
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

15.1.2018

Супер сте само продолжете така!

Hosted By DDHost

MSI GeForce™ GTX 1050Ti 4GB GDDR5 OC DVI/HDMI/DP DX12 LP
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА: This product is not currently in stock. Контактирајте us for information about the possibility to order.


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме откако ќе ја потврдите нарачката.  Услугата за достава е бесплатна за нарачки платени онлјан или во банка. За плаќање при достава (со откуп) клиентот ја плаќа цената за достава 150 денари +1% од вкупната цена на нарачката. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина и за населени места надвор од град се менливи.Бесплатната испорака е во рок 1-4 работни дена за Скопје и Македонија. За населени места надвор од Скопје, помали градови, села испораката е 2-7 работни дена.

Part number: GTX1050TI4GTLP

Product id: 934002, 

MSI GeForce™ GTX 1050Ti 4GB GDDR5 OC DVI/HDMI/DP DX12 LP

MSI GeForce GTX 1050 Ti 4GB GDDR5 OC DVI/HDMI/DP DX12 LP

MODEL NAME: GeForce® GTX 1050 Ti 4GT LP
GRAPHICS PROCESSING UNIT: NVIDIA® GeForce® GTX 1050 Ti
INTERFACE: PCI Express x16 3.0
CORE NAME: GP107-400
CORES: 768 Units
CORE CLOCKS: 1392 MHz / 1290 MHz
MEMORY SPEED: 7008 MHz
MEMORY: 4GB GDDR5 (128-bit)
OUTP...

MSI
Цена: 10.860  ден.
VAT 5% : (вклучен во цената)
Гаранција: 720 денови
Наплата
Во кошничка

Кошничка

You have successfuly added the following item in your shopping cart

продолжи
Наплата


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 03-07-2020

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
Бренд на графичка картичка
nVidia® GeForce™
Модел на графичка картичка
GTX 1050Ti
RAM капацитет
4 GB
Тип на меморија
GDDR5
Слот на графичка картичка
PCI-E 3.0
Feedback