Ценовник Последна промена: 08.10.2019
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

15.1.2018

Супер сте само продолжете така!

Hosted By DDHost

MSI GeForce™ GTX 1650 AERO 4GB GDDR5 OC DVI/HDMI/DP DX12
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА:


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Part number: GTX1650AERO4GOC

Product id: 934004, 

MSI GeForce™ GTX 1650 AERO 4GB GDDR5 OC DVI/HDMI/DP DX12

MSI GeForce GTX 1650 AERO 4GB GDDR5 OC DVI/HDMI/DP DX12

SPECIFICATIONS
Model Name: GeForce® GTX 1650 AERO ITX 4G OC
Graphics Processing Unit: NVIDIA® GeForce® GTX 1650
Interface: PCI Express x16 3.0
Cores: 896 Units
Core Clocks: Boost: 1740 MHz
Memory Speed: 8 Gbps
Memory: 4GB GDDR5
Memory Bus: 128-bit
Out...

MSI
Цена: 10.855  ден.
ДДВ 5% : (вклучен во цената)
Гаранција: 720 дена
Наплата
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 13-11-2019

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
Бренд на графичка картичка
nVidia® GeForce™
Графичка картичка, Компјутери
Модел на графичка картичка
GTX 1650
Графичка картичка, Компјутери
RAM капацитет
4 GB
Мемории
Тип на меморија
GDDR5
Рам меморија, Графичка картичка
Слот на графичка картичка
PCI-E 3.0
Графичка картичка
Feedback