Ценовник Последна промена: 22.08.2018
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

15.1.2018

Супер сте само продолжете така!

Hosted By DDHost

Пакет
Подарок
MSI PCX GeForce GTX 1080 Gaming X 8GB GDDR5X DVI/HDMI/3xDP VR Ready DX12 RGB
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА:


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Part number: GTX1080GAMINGX8G

Product id: 924755, 

MSI PCX GeForce GTX 1080 Gaming X 8GB GDDR5X DVI/HDMI/3xDP VR Ready DX12 RGB

MSI PCX GeForce GTX 1080 Gaming X 8GB GDDR5X DVI/HDMI/3xDP VR Ready DX12 RGB

GAMING X – VOTED BEST NVIDIA GRAPHICS CARD IN EUROPE
THE ULTIMATE GAMING GRAPHICS CARD
Design and Performance in a class of its own.

MODEL NAME: GeForce® GTX 1080 GAMING X 8G
GRAPHICS PROCESSING UNIT: NVIDIA® GeForce® GTX 1080
INTERF...

MSI
Цена: 34.937  ден.
ДДВ 5% : (вклучен во цената)
Гаранција: 720 дена
Наплата
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 18-10-2018

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
Бренд на графичка картичка
nVidia® GeForce®
Graphics Processing Unit
Тип на меморија
GDDR5
GDDR, HBM, SDRAM, SO-DIMM
Тип на промоција
Подарок, Гејмер, Пакет
Тип на промоција
Модел на графичка картичка
GeForce™ 1080
RAM капацитет
8 GB
Random-Access Memory
Слот на графичка картичка
PCI-E 3.0
AGP, PCIE
Feedback