Ценовник Последна промена: 22.02.2019
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

15.1.2018

Супер сте само продолжете така!

Hosted By DDHost

MSI PCX GeForce RTX 2070 GAMING 8GB OC GDDR6 HDMI/3xDP USB Type-C DX12 TORX Fan 3.0 RGB
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА:


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Part number: RTX2070GAMING8G

Product id: 930570, 

MSI PCX GeForce RTX 2070 GAMING 8GB OC GDDR6 HDMI/3xDP USB Type-C DX12 TORX Fan 3.0 RGB

MSI PCX GeForce RTX 2070 GAMING 8GB OC GDDR6 HDMI/3xDP USB Type-C DX12 TORX Fan 3.0 RGB

PLAY HARD STAY SILENT

Twin Frozr 7 Thermal Design
TORX Fan 3.0 with Double Ball Bearings
- Dispersion fan blade: Steep curved blade accelerating the airflow.
- Traditional fan blade: Provides steady airflow to massive heat ...

MSI
Цена: 37.867  ден.
ДДВ 5% : (вклучен во цената)
Гаранција: 720 дена
Наплата
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 19-04-2019

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
Бренд на графичка картичка
nVidia® GeForce®
Graphics Processing Unit
Тип на меморија
GDDR6
GDDR, HBM, SDRAM, SO-DIMM
Модел на графичка картичка
GeForce™ RTX
RAM капацитет
8 GB
Random-Access Memory
Слот на графичка картичка
PCI-E 3.0
AGP, PCIE
Feedback