Ценовник Последна промена: 22.08.2018
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

Се е ок, продолжете така. ...

Hosted By DDHost

MSI VGA MSI GeForce GTX 1060 6GT OCV1, NVIDIA GeForce, GTX650 Ti, PCIe 3.0, 2048 MB, GDDR5, 128-bit, Radni takt GPU  928 MHz, Takt memorije  5400 MHz, DVI-I, 1x D-sub, HDTV da, HDMI, 2560x1600
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА: Овој продукт можеме да го обезбедиме во рок од 48 часа по потврдена нарачка.


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Part number: 912-V328-069

Product id: 930027, 

MSI VGA MSI GeForce GTX 1060 6GT OCV1, NVIDIA GeForce, GTX650 Ti, PCIe 3.0, 2048 MB, GDDR5, 128-bit, Radni takt GPU 928 MHz, Takt memorije 5400 MHz, DVI-I, 1x D-sub, HDTV da, HDMI, 2560x1600

GRAFIČKI KARTICI PCIE MSI MSI VGA MSI GeForce GTX 1060 6GT OCV1, NVIDIA GeForce, GTX650 Ti, PCIe 3.0, 2048 MB, GDDR5, 128-bit, Radni takt GPU 928 MHz, Takt memorije 5400 MHz, DVI-I, 1x D-sub, HDTV da, HDMI, 2560x1600

MSI
Цена: 20.310  ден.
ДДВ 5% : (вклучен во цената)
Гаранција: 1080 дена
Наплата
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 12-11-2018

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Feedback