Ценовник Последна промена: 22.02.2019
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

DDStore e onlajn prodavnica na koja lesno i brzo mozam da go najdam proizvodot sto go baram. Personalot raboti brzo i profesionalno, i sekogas e usluzliv i spremen da pomogne. Mi se dopagja principot na naracka po potreba, osobeno dokolku se raboti za artikl koj potesko moze da se najde na nasiot pazar. Bi sakal da vidam poveke proizvodi na akcija, kako i poveke newsleteri so cel da bidam...

Hosted By DDHost

Заштедувате:
5.152 ден.

Бесплатна достава
Mitsubishi MSZ-FH (MSZ-FH50VE/MUZFH50VE)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА:


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Part number: MSZ-FH50VE/MUZFH50VE

Product id: 925856, 

Mitsubishi MSZ-FH (MSZ-FH50VE/MUZFH50VE)

Mitsubishi MSZ-FH (MSZ-FH50VE/MUZFH50VE)

Убавина во живеењето со совршените технолошки клима уреди
Клима на 21 век, класа A+++, Deluxe дизајн и наjвисок стандард според ERP нормите.
Plasma Quad филтер-најсовршениот филтер кој ги уништува бактериите, вирусите, алергенсите и прашината.
Природно струење на возду...

Mitsubishi
Цена: 99.000  ден.
Редовна цена: 104.152  ден.
ДДВ 18% : (вклучен во цената)
Гаранција: 1080 дена
Наплата
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 03-12-2018
Продуктот не е ажуриран повеќе од 15 дена. Контактирајте не за информација за цена и залиха.

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
Working temperature
од -15 до 46
Работа при температура Working temperature
Heating Capacity
5KW-6KW
Капацитет на греење Heating Capacity
Cooling capacity
5KW-6KW
Капацитет на ладење - Cooling capacity
Енергетска класа
А+++/A+++
ладење/греење
Тип на промоција
Бесплатна достава, Попуст
Тип на промоција
Feedback