Ценовник Последна промена: 12.06.2019
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

Mnogu zadovolen od vasite uslugi. Edinstveno mesto vo Makedonija kade sto ima izbor na poveke brendovi. Se nadevam i na idna sorabotka. Marko! ...

Hosted By DDHost

Заштедувате:
2.994 ден.

Бесплатна достава
Mitsubishi MSZ-HJ  (MSZ-HJ50VA/MUZHJ50VA)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА:


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Part number: MSZ-HJ50VA/MUZHJ50VA

Product id: 925848, 

Mitsubishi MSZ-HJ (MSZ-HJ50VA/MUZHJ50VA)

Mitsubishi MSZ-HJ50VA/MUZHJ50VA

Едноставна линија за едноставна употреба

Едноставна линија со сјајна бела боја прилагодлива во секој амбиент.
Моќност: 2.5kW, 3.5kw, 5.0kw
Брзо достигнување на потребната температура што овозможува заштеда на електрична енергија. Едноставен далечински управувач кој помага во ...

Mitsubishi
Цена: 57.300  ден.
Редовна цена: 60.294  ден.
ДДВ 18% : (вклучен во цената)
Гаранција: 1080 дена
Наплата
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 03-12-2018
Продуктот не е ажуриран повеќе од 15 дена. Контактирајте не за информација за цена и залиха.

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
Working temperature
од -10 до 46
Работа при температура Working temperature
Heating Capacity
5KW-6KW
Капацитет на греење Heating Capacity
Cooling capacity
5KW-6KW
Капацитет на ладење - Cooling capacity
Енергетска класа
A+/A+
ладење/греење
Тип на промоција
Бесплатна достава, Попуст
Тип на промоција
Feedback