Ценовник Последна промена: 12.06.2019
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

21.07.2017

Сум купувал и порано од DDStore и секогаш сум бил задоволен од услугата. Најобемна и најквалитетна понуда за сечиј вкус и џеб и секогаш прва станица при барање на некој производ :-) Топла препорака за секого. ...

Hosted By DDHost

Заштедувате:
2.147 ден.

Бесплатна достава
Mitsubishi MSZ-WN (MSZ-WN35VA/MUZWN35VA)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА:


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Part number: MSZ-WN35VA/MUZWN35VA

Product id: 925850, 

Mitsubishi MSZ-WN (MSZ-WN35VA/MUZWN35VA)

Mitsubishi MSZ-WN (MSZ-WN35VA/MUZWN35VA)

Подобрени карактеристики и дизајн во однос на DM серијата.
Работа до -15C на греење и подобрена А++ класа во режим на ладење. Со вграден силвер јонизирачки филтер и можност за приклучување на WiFi адаптер за далечинска контрола.

Подобрен изглед и стилски дизајн со подоб...

Mitsubishi
Цена: 41.700  ден.
Редовна цена: 43.847  ден.
ДДВ 18% : (вклучен во цената)
Гаранција: 1080 дена
Наплата
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 03-12-2018
Продуктот не е ажуриран повеќе од 15 дена. Контактирајте не за информација за цена и залиха.

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
Working temperature
од -15 до 46
Работа при температура Working temperature
Heating Capacity
3KW-4KW
Капацитет на греење Heating Capacity
Cooling capacity
3KW-4KW
Капацитет на ладење - Cooling capacity
Енергетска класа
A++/A+
ладење/греење
Тип на промоција
Бесплатна достава, Попуст
Тип на промоција
Feedback