Ценовник Последна промена: 12.06.2019
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

Се е ок, продолжете така. ...

Hosted By DDHost

Monitor 24" XL2430 BenQ LED Gaming 1ms, 144Hz,USBx3,HDMIx2,DVI Dual,DP,Height Adjustment
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА:


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Part number: 9HLF1LBQBE

Product id: 899275, 

Monitor 24" XL2430 BenQ LED Gaming 1ms, 144Hz,USBx3,HDMIx2,DVI Dual,DP,Height Adjustment

Monitor 24" XL2430 BenQ LED Gaming 1ms, 144Hz,USBx3,HDMIx2,DVI Dual,DP,Height Adjustment

Display
LCD Size (inch) 24
Aspect Ratio 16:9
Max.Resolution - 1920 x 1080 at 144Hz (DVI-DL, DP)
Display Area(mm) 531.36 x 298.89
Pixel Pitch (mm) 0.276
Typ. Brightness (cd/) 350
Typ. Contrast - 1000:1
Typ. DCR (DyNomic ...

BENQ
Цена: 19.915  ден.
ДДВ 5% : (вклучен во цената)
Гаранција: 1080 дена
Наплата
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 24-06-2019

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
Дијагонала
24''
Големина на екран
Време на одзив
1 ms
Дисплеј порти
DisplayPort, DVI, HDMI, USB
Built-in Speakers
Не
Резолуција на монитор
1920x1080 (FHD)
The number of distinct pixels in each dimension that can be displayed. It is usually quoted as width × height, with the units in pixels: for example, "1024 × 768" means the width is 1024 pixels and the height is 768 pixels
Тип на монитор
LED
Screen Type
TN Panel
3D Ready
Не
Feedback