Ценовник Последна промена: 12.06.2019
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

21.07.2017

Сум купувал и порано од DDStore и секогаш сум бил задоволен од услугата. Најобемна и најквалитетна понуда за сечиј вкус и џеб и секогаш прва станица при барање на некој производ :-) Топла препорака за секого. ...

Hosted By DDHost

Monitor 27" XL2740 BenQ Zowie LED Gaming 1ms Wide Full HD, 240Hz,2xHDMI, DVI DL, DP, 3xUSB, Shield
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА:


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Part number: 9HLGMLBQBE

Product id: 931563, 

Monitor 27" XL2740 BenQ Zowie LED Gaming 1ms Wide Full HD, 240Hz,2xHDMI, DVI DL, DP, 3xUSB, Shield

Monitor 27" XL2740 BenQ Zowie LED Gaming 1ms Wide Full HD, 240Hz,2xHDMI, DVI DL, DP, 3xUSB, Shield

Display
LCD size (inch)‎ - 27
Aspect ratio‎ - 16:9
Max. resolution - 1920 x 1080 at 240Hz (HDMI 2.0, DP)‎‎‎‎
Max. resolution - 597.6 x 336.15
Pixel pitch (mm) - 0.311
Typ. brightness (cd/㎡)‎ - 320
Typ. contrast ...

BENQ
Цена: 33.870  ден.
ДДВ 5% : (вклучен во цената)
Гаранција: 1080 дена
Наплата
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 12-08-2019

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
Дијагонала
27"
Телевизори, Монитори и Телефони
Време на одзив
1 ms
Монитори
Дисплеј порти
DisplayPort, DVI, HDMI, USB
Монитори и Телевизори
Built-in Speakers
Не
Монитори
Резолуција на монитор
1920x1080 (FHD)
Монитори
Тип на монитор
LED
Монитори
Screen Type
TN Panel
Монитори
3D Ready
Не
Телевизори и Монитори
Feedback