Ценовник Последна промена: 15.12.2017
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

DDStore e onlajn prodavnica na koja lesno i brzo mozam da go najdam proizvodot sto go baram. Personalot raboti brzo i profesionalno, i sekogas e usluzliv i spremen da pomogne. Mi se dopagja principot na naracka po potreba, osobeno dokolku se raboti za artikl koj potesko moze da se najde na nasiot pazar. Bi sakal da vidam poveke proizvodi na akcija, kako i poveke newsleteri so cel da bidam...

Hosted By DDHost

Monitor 29" LG 29UB67-B LED IPS, 21:9 UltraWide Multi-Tasking 2560 x 1080 / HDMIx2/DVI-D/DP/Speakers
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА: За овај продукт морате да не контактирате за да ве информираме за точната залиха и време на испорака.


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Part number: 29UB67B

Product id: 896012, 

Monitor 29" LG 29UB67-B LED IPS, 21:9 UltraWide Multi-Tasking 2560 x 1080 / HDMIx2/DVI-D/DP/Speakers

Monitor 29" LG 29UB67-B LED IPS, 21:9 UltraWide Multi-Tasking 2560 x 1080 / HDMIx2/DVI-D/DP/Speakers

Технички спецификации

PANEL
Size 29" class (28.8" diagonal)
Panel Type IPS
Color Gamut (CIE1931) sRGB 99%
Color Depth (Number of Colors) 6bit + A-FRC, 16.7M
Pixel Pitch 0.2628 mm x 0.2628 mm
Aspect Ratio 21:...

LG
Цена: 20.288  ден.
ДДВ 5% : (вклучен во цената)
Гаранција: 720 дена
Наплата
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 22-01-2018

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
Дијагонала
29"
Големина на екран
Време на одзив
5 ms
Built-in Speakers
Yes
Дисплеј порти
DisplayPort, DVI, HDMI
Резолуција на монитор
2560x1080 (UWHD)
The number of distinct pixels in each dimension that can be displayed. It is usually quoted as width × height, with the units in pixels: for example, "1024 × 768" means the width is 1024 pixels and the height is 768 pixels
Тип на монитор
LED
LCD, TFT, CRT, LED,
Screen Type
IPS Panel
3D Ready
Не
Feedback