Ценовник Последна промена: 12.06.2019
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

21.07.2017

Сум купувал и порано од DDStore и секогаш сум бил задоволен од услугата. Најобемна и најквалитетна понуда за сечиј вкус и џеб и секогаш прва станица при барање на некој производ :-) Топла препорака за секого. ...

Hosted By DDHost

Monitor 32" EW3270ZL BenQ VA LED WQHD 2560x1440, HDMI,DP, mDP,Speakers, 4ms, Black
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА:


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Part number: 9HLFRLBQBE

Product id: 921420, 

Monitor 32" EW3270ZL BenQ VA LED WQHD 2560x1440, HDMI,DP, mDP,Speakers, 4ms, Black

Monitor 32" EW3270ZL BenQ VA LED WQHD 2560x1440, HDMI,DP, mDP,Speakers, 4ms, Black

Product Color?
Product Color? - Black / Texture black?

Panel?
Screen Size? - 32?
Aspect Ratio? - 16:9?
Resolution (max.)? - 2560x1440?
Display Area(mm)? - 708.48 x 398.52?
Video Bandwidth (MHZ)? - 270?
Pixel Pitch (mm)? - 0....

BENQ
Цена: 20.913  ден.
ДДВ 5% : (вклучен во цената)
Гаранција: 1080 дена
Наплата
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 24-06-2019

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
Дијагонала
32''
Големина на екран
Време на одзив
4 ms
Дисплеј порти
DisplayPort, HDMI, mDisplayPort
Built-in Speakers
Yes
Резолуција на монитор
2560x1440 (WQHD)
The number of distinct pixels in each dimension that can be displayed. It is usually quoted as width × height, with the units in pixels: for example, "1024 × 768" means the width is 1024 pixels and the height is 768 pixels
Тип на монитор
LED
Screen Type
VA Panel
3D Ready
Не
Feedback