Ценовник Последна промена: 12.06.2019
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

Mnogu zadovolen od vasite uslugi. Edinstveno mesto vo Makedonija kade sto ima izbor na poveke brendovi. Se nadevam i na idna sorabotka. Marko! ...

Hosted By DDHost

Monitor 32" EX3200R BenQ Curved 1800R VA Panel, Full HD 1920x1080,144Hz, HDMI, DP, mDP,4ms
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА:


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Part number: 9HLFCLATSE

Product id: 931566, 

Monitor 32" EX3200R BenQ Curved 1800R VA Panel, Full HD 1920x1080,144Hz, HDMI, DP, mDP,4ms

Monitor 32" EX3200R BenQ Curved 1800R VA Panel, Full HD 1920x1080,144Hz, HDMI, DP, mDP,4ms

Main Specifications
Screen Size - 31.5
Resolution (max.) - 1920x1080

Display
Screen Size - 31.5
Panel Type - VA
Backlight Technology - LED backlight
Resolution (max.) - 1920x1080
Brightness - 300
Native Contrast(typ...

BENQ
Цена: 23.903  ден.
ДДВ 5% : (вклучен во цената)
Гаранција: 1080 дена
Наплата
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 12-08-2019

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
Дијагонала
32''
Телевизори, Монитори и Телефони
Време на одзив
4 ms
Монитори
Дисплеј порти
DisplayPort, HDMI, mDisplayPort
Монитори и Телевизори
Built-in Speakers
Не
Монитори
Резолуција на монитор
1920x1080 (FHD)
Монитори
Тип на монитор
Curved
Монитори
Screen Type
VA Panel
Монитори
3D Ready
Не
Телевизори и Монитори
Feedback