Ценовник Последна промена: 22.08.2018
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

Mnogu zadovolen od vasite uslugi. Edinstveno mesto vo Makedonija kade sto ima izbor na poveke brendovi. Se nadevam i na idna sorabotka. Marko! ...

Hosted By DDHost

NAS Storage QNAP  Business -Middle end TS-1277-1700-16G 12-Bay NAS, AMD Ryzen 7 1700 8-core 3.0GHz (max 3.7GHz), 16GB DDR4 RAM (max 64GB RAM), 8x 2.5"/3.5" SATA HDD/SSD + 4x 2.5" SATA SSD + 2x M.2 SATA SSD slot, 4xGbE LAN, optional 10GbE PCIe expansi
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА:


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Part number: TS-1277-1700-16G

Product id: 927641, 

NAS Storage QNAP Business -Middle end TS-1277-1700-16G 12-Bay NAS, AMD Ryzen 7 1700 8-core 3.0GHz (max 3.7GHz), 16GB DDR4 RAM (max 64GB RAM), 8x 2.5"/3.5" SATA HDD/SSD + 4x 2.5" SATA SSD + 2x M.2 SAT...

The first Ryzen™-based NAS with up to 8 cores and 16 threads and graphics card support to redefine your virtualization and 4K processing experiences

NAS Storage QNAP Business -Middle end TS-1277-1700-16G 12-Bay NAS, AMD Ryzen 7 1700 8-core 3.0GHz (max 3.7GHz), 16GB DDR4 RAM (max 64GB RAM), 8x 2.5"/3.5" SATA HDD/SSD...

QNAP
Цена: 169.929  ден.
ДДВ 5% : (вклучен во цената)
Гаранција: 720 дена
Наплата
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 09-10-2018

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Feedback