Ценовник Последна промена: 22.08.2018
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

DDStore e onlajn prodavnica na koja lesno i brzo mozam da go najdam proizvodot sto go baram. Personalot raboti brzo i profesionalno, i sekogas e usluzliv i spremen da pomogne. Mi se dopagja principot na naracka po potreba, osobeno dokolku se raboti za artikl koj potesko moze da se najde na nasiot pazar. Bi sakal da vidam poveke proizvodi na akcija, kako i poveke newsleteri so cel da bidam...

Hosted By DDHost

Заштедувате:
1.500 ден.

Бесплатна достава
NEW PC Gamer Delux Intel® Core™ i5-4590/ 8 GB DDR3/ 120 GB SSD/ GeForce GT 1050 2GB/ DVD-RW
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА:


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Part number: DDGamer Delux

Product id: 926009, 

NEW PC Gamer Delux Intel® Core™ i5-4590/ 8 GB DDR3/ 120 GB SSD/ GeForce GT 1050 2GB/ DVD-RW

NEW PC Case Delux i5 4590/8GB DDR3/120Gb SSD/Geforce 1050 2GB/DVDRW

Промотивно 1 година гаранција 7 дена гаранција за враќање пари(можност за доплата за гаранција до 3 години)

• Куќиште - Delux case
• Процесор : Intel® Core™ i5-4590 Processor (6M Cache, up to 3.70 GHz)
• РАМ : 8GB DDR3
• SSD Диск : 120Gb SSD
...

DDCom
Цена: 28.500  ден.
Редовна цена: 30.000  ден.
ДДВ 5% : (вклучен во цената)
Гаранција: 365 дена
Наплата
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 20-08-2018
Продуктот не е ажуриран повеќе од 15 дена. Контактирајте не за информација за цена и залиха.

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
Технологија на процесор
Intel® Core™ i5
Тип на процесор
RAM капацитет
8 GB
Random-Access Memory
Брзина на процесор
3.70 GHz
Брзина на процесор
Бренд на графичка картичка
nVidia® GeForce®
Graphics Processing Unit
Капацитет
N/A
Storages Capacity
Тип на меморија
DDR3
GDDR, HBM, SDRAM, SO-DIMM
SSD
120 GB
Solid State Drive
Тип на оперативен систем
N/A
Тип на оптички диск
DVD-/+RW
CD DVD DVD-RW Combo Drive
Тип на куќиште
Midi Tower
Mini Midi Desktop
Тип на промоција
Бесплатна достава, Попуст, ССД, Гејмер
Тип на промоција
Feedback