Ценовник Последна промена: 26.03.2020
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

DDStore e onlajn prodavnica na koja lesno i brzo mozam da go najdam proizvodot sto go baram. Personalot raboti brzo i profesionalno, i sekogas e usluzliv i spremen da pomogne. Mi se dopagja principot na naracka po potreba, osobeno dokolku se raboti za artikl koj potesko moze da se najde na nasiot pazar. Bi sakal da vidam poveke proizvodi na akcija, kako i poveke newsleteri so cel da bidam...

Hosted By DDHost

You Save:
4.100 ден.

Бесплатна достава
New PC 3th i7 gen DD-Render Delux Core™ i7-3770 / 8GB RAM/ 1TB HDD/ DVD/AMD Radeon™ HD 6450
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА: We have this product in stock and can be delivered it from our office immediately.


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Part number: DDRender Delux

Product id: 931459, 

New PC 3th i7 gen DD-Render Delux Core™ i7-3770 / 8GB RAM/ 1TB HDD/ DVD/AMD Radeon™ HD 6450

New PC 3th i7 gen DD-Render Delux Core™ i7-3770 / 8GB RAM/ 1TB HDD/ DVD/AMD Radeon™ HD 6450 Factory Refurbished

Можност за замена на било која компонента по ваша желба.
Дополнителен попуст за купување монитор, принтер или ссд со секоја конфигурација.

• Куќиште : Delux case
• Матична плоча : Asus P8H61
• Процес...

DDCom
Цена: 22.900  ден.
Редовна цена: 27.000  ден.
VAT 5% : (вклучен во цената)
Warranty: 365 days
Наплата
Во кошничка

Кошничка

You have successfuly added the following item in your shopping cart

continue
checkout


tell a friend
Последна промена на цена/залиха: 13-03-2020
Продуктот не е ажуриран повеќе од 15 дена. Контактирајте не за информација за цена и залиха.

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
Тип на куќиште
Desktop
Технологија на процесор
Intel® Core™ i7
Clock Speed:
3.40 GHz
Max Turbo Frequency:
3.90 GHz
Максимална брзина на процесор
Core Name
Ivy Bridge
RAM капацитет
8 GB
Тип на меморија
DDR3
Капацитет на диск
1 TB
SSD Capacity
N/A
Бренд на графичка картичка
AMD® Radeon™
Тип на оптички уред
DVD-/+RW
Type Of Operating System
N/A
-
Тип на промоција
Бесплатна достава, Попуст
Feedback