Ценовник Последна промена: 26.06.2018
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

21.07.2017

Сум купувал и порано од DDStore и секогаш сум бил задоволен од услугата. Најобемна и најквалитетна понуда за сечиј вкус и џеб и секогаш прва станица при барање на некој производ :-) Топла препорака за секого. ...

Hosted By DDHost

PHILIPS 43PFS4132, 43" (109cm) FullHD Ultra Slim LED TV, Resolution 1.920 x 1.080, Full HD, 1080p, 200PPI, Digital Crystal Clear, tuner
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА:


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Product id: 921695, 

PHILIPS 43PFS4132, 43" (109cm) FullHD Ultra Slim LED TV, Resolution 1.920 x 1.080, Full HD, 1080p, 200PPI, Digital Crystal Clear, tuner

PHILIPS 43PFS4132
• 43`` (109cm) FullHD Ultra Slim LED TV
• Resolution 1.920 x 1.080
• Full HD
• 1080p
• 200PPI
• Digital Crystal Clear
• tuner DVB-T/C/S
• Speakers Total 16W RMS Dolby Digital Plus
• DTS
• Connections: 3 x HDMI
• 1 x USB
• 1 x Scart
• 1 x Component In (Y/Pb/Pr)
• 1 x Composite In AV (Comm...

Philips
Цена: 20.931  ден.
ДДВ 18% : (вклучен во цената)
Гаранција: 720 дена
Наплата
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 13-07-2018

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Feedback