Ценовник Последна промена: 02.03.2018
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

21.07.2017

Сум купувал и порано од DDStore и секогаш сум бил задоволен од услугата. Најобемна и најквалитетна понуда за сечиј вкус и џеб и секогаш прва станица при барање на некој производ :-) Топла препорака за секого. ...

Hosted By DDHost

PSU 700W EVGA 700 B1 80+ Bronze 100-B1-0700-K2
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА:


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Part number: 100B10700K2

Product id: 924356, 

PSU 700W EVGA 700 B1 80+ Bronze 100-B1-0700-K2

PSU 700W EVGA 700 B1 80+ Bronze 100-B1-0700-K2

ATX Cable 1x 550mm
EPS Cable 1x 600mm
PCIE Cable 1x 550mm, 670mm
SATA Cable 3x 450mm, 570mm, 690mm
Four-Pin Peripheral Cable 1x 450mm, 570mm, 690mm, 810mm, 930mm (f)
AC Power 1x 1200mm (m)
Modular Cable Type No
Connector Quantity
24 Pin ATX 1x
EPS (CPU)...

EVGA
Цена: 5.572  ден.
ДДВ 5% : (вклучен во цената)
Гаранција: 900 дена
Наплата
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 12-03-2018

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
Моќност
≥ 700 W
Mirowaves
Feedback