Ценовник Последна промена: 22.08.2018
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

Се е ок, продолжете така. ...

Hosted By DDHost

Заштедувате:
1.900 ден.

Бесплатна достава
Paket Philips монитор 190B7 19" + Fujitsu Esprimo C5731 SFF Intel® Core™2 Duo E8400/ 2GB DDR3 / 250GB / Win10 + KB&Mouse
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА: Го имаме овој продукт на залиха и може да се испорача од нашата канцеларија веднаш.


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Part number: Esprimo C5731 + Monitor

Product id: 926017, 

Paket Philips монитор 190B7 19" + Fujitsu Esprimo C5731 SFF Intel® Core™2 Duo E8400/ 2GB DDR3 / 250GB / Win10 + KB&Mouse

Bundle Philips монитор 190B7 19" + Fujitsu Esprimo C5731 SFF A class Refurbished Intel® Core™2 Duo E8400/2GB DDR3 /250GB /Win10 + KB&Mouse

➤ All units are individually packed in high quality boxes, including cables/addapters
➤ А класа - refurbished - Сите компјутери се поединечно спакувани во високо квалитетни кути...

FUJITSU
Цена: 9.600  ден.
Редовна цена: 11.500  ден.
ДДВ 5% : (вклучен во цената)
Гаранција: 365 дена
Наплата
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 15-11-2018

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
Тип на оптички диск
No OD
CD DVD DVD-RW Combo Drive
Дијагонала
19''
Големина на екран
Технологија на процесор
Intel® Core™2 Duo
Тип на процесор
Брзина на процесор
3.00 GHz
Брзина на процесор
RAM капацитет
2 GB
Random-Access Memory
HDD
250 GB
Hard Disk Drive
SSD
N/A
Solid State Drive
Тип на оперативен систем
Windows 10 Home
Тип на промоција
Бесплатна достава, Попуст
Тип на промоција
Feedback