Ценовник Последна промена: 22.08.2018
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

Mnogu zadovolen od vasite uslugi. Edinstveno mesto vo Makedonija kade sto ima izbor na poveke brendovi. Se nadevam i na idna sorabotka. Marko! ...

Hosted By DDHost

Philips AC1214/10, Прочистувач на воздух, Aerasense PM2.5 сензор, Идеален за простории до 63 м2, Vitashield IPS + Активен јаглен филтер
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА:


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Product id: 930016, 

Philips AC1214/10, Прочистувач на воздух, Aerasense PM2.5 сензор, Идеален за простории до 63 м2, Vitashield IPS + Активен јаглен филтер

Philips AC1214/10
• Прочистувач на воздух
• Aerasense PM2.5 сензор
• Идеален за простории до 63 м2
• Vitashield IPS + Активен јаглен филтер + Нанo филтерот прочистуваат честички до 0.02 микрони
• 3 модови на работа: Алерген мод
• Вирус и бактерија мод и Генерален мод
• 3 брзини на работа + турбо мод и тивок мод
...

Philips
Цена: 19.536  ден.
ДДВ 18% : (вклучен во цената)
Гаранција: 720 дена
Наплата
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 12-11-2018

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Feedback