Ценовник Последна промена: 12.06.2019
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

15.1.2018

Супер сте само продолжете така!

Hosted By DDHost

Заштедувате:
-433 ден.

Бесплатна достава
RAM DDR4 16GB (2x8GB) 3000MHz G.SKILL RipjawsV F4-3000C15D-16GVGB grey
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА:


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Part number: F4-3000C15D-16GVGB

Product id: 892110, 

RAM DDR4 16GB (2x8GB) 3000MHz G.SKILL RipjawsV F4-3000C15D-16GVGB grey

RAM DDR4 16GB (2x8GB) 3000MHz G.SKILL RipjawsV F4-3000C15D-16GVGB grey

G.SKILL
Цена: 6.950  ден.
Редовна цена: 6.517  ден.
ДДВ 5% : (вклучен во цената)
Гаранција: 1800 дена
Наплата
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 03-06-2019

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
RAM капацитет
16 GB
Random-Access Memory
Слот
DIMM
Network Adapter Slot
Магистралa
3000 MHz
Magistrala
Тип на меморија
DDR4
GDDR, HBM, SDRAM, SO-DIMM
Тип на промоција
Бесплатна достава, Попуст
Тип на промоција
Feedback