Ценовник Последна промена: 24.03.2017
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

30.06.2017

Секогаш најдобри, услугата е на врв, за секое побарано нешто има решение. Брз сервис и квалитетен. ...

Hosted By DDHost

RAM DDR4 16GB (1x16GB) 2800MHz G.SKILL RipjawsV F4-2800C15S-16GVR red
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА: За овај продукт морате да не контактирате за да ве информираме за точната залиха и време на испорака.


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Part number: F4-2800C15S-16GVR

Product id: 888127

RAM DDR4 16GB (1x16GB) 2800MHz G.SKILL RipjawsV F4-2800C15S-

Capacity 16GB ,Type 288-Pin DDR4 SDRAM ,Speed DDR4 2800 (PC4 22400)
DDR4 2800 (PC4 22400), Cas Latency 15, Timing 15-15-15-35, Voltage 1.35V ECC No
Buffered/Registered Unbuffered, Chipset Intel Z170 ,Platform Color Red Heat Spreader Yes

G.SKILL
Цена: 9.100  ден.
ДДВ 5% : (вклучен во цената)
Гаранција: 1800 дена
Наплата
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Last price/stock update: 09-08-2017

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
Тип на промоција
Гејмер
Тип на промоција
RAM капацитет
16 GB
Random-Access Memory
Слот
DIMM
Network Adapter Slot
Магистралa
2800 MHz
Magistrala
Тип на меморија
DDR4
GDDR, HBM, SDRAM, SO-DIMM
LiveZilla Live Chat Software
Feedback