Ценовник Последна промена: 22.02.2019
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

15.1.2018

Супер сте само продолжете така!

Hosted By DDHost

SONY BRAVIA OLED KD65AF9BAEP, 65" (164cm) Android 4K HDR OLED TV, Resolution  3840x2160, Motionflow XR, 4K HDR-10, Processor X1 Ultimat
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА:


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Product id: 930022, 

SONY BRAVIA OLED KD65AF9BAEP, 65" (164cm) Android 4K HDR OLED TV, Resolution 3840x2160, Motionflow XR, 4K HDR-10, Processor X1 Ultimat

SONY BRAVIA OLED KD65AF9BAEP
• 65`` (164cm) Android 4K HDR OLED TV
• Resolution 3840x2160
• Motionflow XR
• 4K HDR-10
• Processor X1 Ultimate
• 4K X-Reality PRO
• 4K HDR Premium
• TRILUMINOS display
• Slim Backlight Drive+
• Super Bit Mapping 4K HDR
• X-tended Dynamic Range PRO
• Built in WiFi
• Screen mi...

Sony
Цена: 259.160  ден.
ДДВ 18% : (вклучен во цената)
Гаранција: 720 дена
Наплата
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 17-04-2019

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Feedback