Logitech Z607 5.1 Surround Sound Speakers with Bluetooth 980-001316
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА:


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Product id: 937863, 

Logitech Z607 5.1 Surround Sound Speakers with Bluetooth 980-001316

SPEAKERS 5.1 LOGITECH Z607 BLUETOOTH 980-001316

DIMENSIONS
Subwoofer:
Height x Width x Depth:
297 mm x 193 mm x 267 mm
Weight: 3.5 Kg
Satellite Speakers:
Height x Width x Depth:
178 mm x 110 mm x 93 mm
Weight: .45 Kg
Center Channel:
Height x Width x Depth:
178 mm x 110 mm x 93 mm
Weight: .42 Kg
Remote C...

Logitech
Цена: 8.416  ден.
ДДВ 18% : (вклучен во цената)
Гаранција: 720 дена
Наплата
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 25-02-2020

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
Моќност
160 W
Тип на поврзување
Безжични
Слушалки
Тип на звучник
5.1
-
Feedback