Ценовник Последна промена: 08.10.2019
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

15.1.2018

Супер сте само продолжете така!

Hosted By DDHost

Samsung LCD 24" C24F390FHUXENVA Panel
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА: Овој продукт можеме да го обезбедиме во рок од 48 часа по потврдена нарачка.


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Part number: LC24F390FHUXEN

Product id: 927750, 

Samsung LCD 24" C24F390FHUXENVA Panel

Samsung LCD 24" C24F390FHUXENVA Panel

Дијагонала 24"
Тип на екрна VA LED
Резолуција 1920 x 1080 16:9
Осветлуванје 250
Агол на гледање 178/178
VGA да
DVI 0
HDMI 1
Одзив (ms) 4ms
Контраст (XXX:1) 3000:1
Audio out да
VESA 75x75
Боја црна

Samsung
Цена: 7.462  ден.
ДДВ 5% : (вклучен во цената)
Гаранција: 720 дена
Наплата
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 02-10-2019

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
Дијагонала
24''
Телевизори, Монитори и Телефони
Време на одзив
4 ms
Монитори
Резолуција на монитор
1920x1080 (FHD)
Монитори
Screen Type
VA Panel
Монитори
Built-in Speakers
Не
Монитори
3D Ready
Не
Телевизори и Монитори
Дисплеј порти
HDMI, VGA
Монитори и Телевизори
Feedback