Ценовник Последна промена: 09.10.2017
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

30.06.2017

Секогаш најдобри, услугата е на врв, за секое побарано нешто има решение. Брз сервис и квалитетен. ...

Hosted By DDHost

Samsung SM-J510FN Galaxy J5 (2016), Dual Sim, 5.2 inches, Black Color, CPU: Quad-core 1.2 GHz Cortex-A53, Chipset: Qualcomm MSM8916 Snapdragon 410, GPU: Adreno 306, OS: Android OS, v6.0.1 (Marshmallow), Internal Memory: 16 GB, RAM: 2GB, Card slot: mi
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА: Овој продукт моментално не е на залиха. Контактирајте не за информации за можност за нарачка.


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Product id: 899967, 

Samsung SM-J510FN Galaxy J5 (2016), Dual Sim, 5.2 inches, Black Color, CPU: Quad-core 1.2 GHz Cortex-A53, Chipset: Qualcomm MSM8916 Snapdragon 410, GPU: Adreno 306, OS: Android OS, v6.0.1 (Marshmallow...

Samsung SM-J510FN Galaxy J5 (2016)
• Dual Sim
• 5.2 inches
• Black Color
• CPU: Quad-core 1.2 GHz Cortex-A53
• Chipset: Qualcomm MSM8916 Snapdragon 410
• GPU: Adreno 306
• OS: Android OS
• v6.0.1 (Marshmallow)
• Internal Memory: 16 GB
• RAM: 2GB
• Card slot: microSD
• up to 256 GB
• 4G LTE
• Resolution: 7...

Samsung
Цена: 13.954  ден.
ДДВ 18% : (вклучен во цената)
Гаранција: 720 дена
Наплата
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 21-11-2017

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
Дијагонала
5.2"
Големина на екран
RAM капацитет
2 GB
Random-Access Memory
Оперативен систем
Google Android™
Сим Картичка
Dual SIM
Внатрешна меморија
16 GB
Предна камера
5 MP
Задна камера
13 MP
Процесор
Quad Core
Feedback