Ценовник Последна промена: 24.03.2017
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

DDStore e onlajn prodavnica na koja lesno i brzo mozam da go najdam proizvodot sto go baram. Personalot raboti brzo i profesionalno, i sekogas e usluzliv i spremen da pomogne. Mi se dopagja principot na naracka po potreba, osobeno dokolku se raboti za artikl koj potesko moze da se najde na nasiot pazar. Bi sakal da vidam poveke proizvodi na akcija, kako i poveke newsleteri so cel da bidam...

Hosted By DDHost

Samsung SM-J510FN Galaxy J5 (2016), Dual Sim, 5.2 inches, White Color, CPU: Quad-core 1.2 GHz Cortex-A53, Chipset: Qualcomm MSM8916 Snapdragon 410, GPU: Adreno 306, OS: Android OS, v6.0.1 (Marshmallow), Internal Memory: 16 GB, RAM: 2GB, Card slot: mi
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА: Овој продукт можеме да го обезбедиме во рок од 48 часа по потврдена нарачка.


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Product id: 899968

Samsung SM-J510FN Galaxy J5 (2016), Dual Sim, 5.2 inches, Wh...

Samsung SM-J510FN Galaxy J5 (2016)
• Dual Sim
• 5.2 inches
• White Color
• CPU: Quad-core 1.2 GHz Cortex-A53
• Chipset: Qualcomm MSM8916 Snapdragon 410
• GPU: Adreno 306
• OS: Android OS
• v6.0.1 (Marshmallow)
• Internal Memory: 16 GB
• RAM: 2GB
• Card slot: microSD
• up to 256 GB
• 4G LTE
• Resolution: 7...

Samsung
Цена: 13.378  ден.
ДДВ 18% : (вклучен во цената)
Гаранција: 730 дена
Наплата
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Last price/stock update: 10-07-2017
The product has not been updated more than 15 days. Contact us for information about price and availability.

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
Дијагонала
5.2"
Големина на екран
RAM капацитет
2 GB
Random-Access Memory
Внатрешна меморија
16 GB
Оперативен систем
Google Android™
Сим Картичка
Dual SIM
Предна камера
5 MP
Задна камера
13 MP
Процесор
Quad Core
LiveZilla Live Chat Software
Feedback