Ценовник Последна промена: 28.01.2019
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

21.07.2017

Сум купувал и порано од DDStore и секогаш сум бил задоволен од услугата. Најобемна и најквалитетна понуда за сечиј вкус и џеб и секогаш прва станица при барање на некој производ :-) Топла препорака за секого. ...

Hosted By DDHost

Samsung SM-J600FN BLACK, 5.6", Super AMOLED, 1480 x 720 (HD+), Interna memorija 32B, RAM 3GB, Android 8.0 (Oreo), 4G (LTE), Kamera stražnja 13.0 MP, Kamera prednja 8.0 MP, 3000 mAh, Podržava 4G/LTE,EDGE
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА: Овој продукт моментално не е на залиха. Контактирајте не за информации за можност за нарачка.


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Part number: SM-J600FZKNSEE

Product id: 925982, 

Samsung SM-J600FN BLACK, 5.6", Super AMOLED, 1480 x 720 (HD+), Interna memorija 32B, RAM 3GB, Android 8.0 (Oreo), 4G (LTE), Kamera stražnja 13.0 MP, Kamera prednja 8.0 MP, 3000 mAh, Podržava 4G/LTE,ED

Telefoni Mobilni Samsung Samsung SM-J600FN BLACK, 5.6", Super AMOLED, 1480 x 720 (HD+), Interna memorija 32B, RAM 3GB, Android 8.0 (Oreo), 4G (LTE), Kamera stražnja 13.0 MP, Kamera prednja 8.0 MP, 3000 mAh, Podržava 4G/LTE,EDGE

Samsung
Цена: 12.037  ден.
ДДВ 18% : (вклучен во цената)
Гаранција: 360 дена
Наплата
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 08-01-2019
Продуктот не е ажуриран повеќе од 15 дена. Контактирајте не за информација за цена и залиха.

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Feedback