Ценовник Последна промена: 01.12.2018
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

15.1.2018

Супер сте само продолжете така!

Hosted By DDHost

SANDISK EXTREME microSD UHS-I CARD 64GB Storage Capacity A2 / UHS-I / V30 / U3 / Class 10 Max
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА: Овој продукт моментално не е на залиха. Контактирајте не за информации за можност за нарачка.


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Part number: SDSQXA2-064G-GN6MA

Product id: 930554, 

SANDISK EXTREME microSD UHS-I CARD 64GB Storage Capacity A2 / UHS-I / V30 / U3 / Class 10 Max

SanDisk 64GB Storage Capacity
A2 / UHS-I / V30 / U3 / Class 10
Max Read Speed: 160 MB/s
Max Write Speed: 60 MB/s
Min Write Speed: 30 MB/s
Records Full HD, 3D, and 4K Video
Water / Shock / X-Ray Proof

EXTREME SPEEDS FOR FAST TRANSFER, APP PERFORMANCE, AND 4K UHD
Capture more fast action and record more Full HD...

Sandisk
Цена: 2.236  ден.
ДДВ 18% : (вклучен во цената)
Гаранција: 1800 дена
Наплата
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 10-12-2018

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
HDD Storage Capacity
64 GB
HDD Storage Capacity Капацитет
Тип на мемориска картичка
MicroSD Cards
SD MicroSD ProDuo
Feedback